2017 07 17

Pergalę pasiekęs Robertas Wrzesinskis „Prezidento taurėje“ kovos su Juliumi Tverijonu

Robertas Wrzesinskis po atkaklaus pirmo seto ir užtikrinto žaidimo antroje dalyje 7:6 (9:7), 6:1 nugalėjo Rusijos atstovą Dmitrijų Mnushkiną (ATP 1435) ir pateko į antrą „Prezidento taurės“ varžybų Vilniuje etapą. Kitu Roberto varžovu bus lietuvis Julius Tverijonas.
Vilniuje vyksta „Futures“ serijos „Prezidento taurės“ varžybos
Vilniuje vyksta "Futures" serijos „Prezidento taurės“ varžybos / „Scanpix“ nuotr.

R.Wrzesinskis ir D.Mnushkinas pačioje mačo pradžioje apsikeitė nesėkmingomis padavimų serijomis, tačiau vėliau deramai tvarkėsi su savo kirčiais ir pirmo seto nugalėtoją aiškinosi pratęsime. Atkakliame tie-break‘e sėkmė lydėjo 19-os metų lietuvį.

Antrame sete žaidimas vyko viena kryptimi. R.Wrzesinskis užtikrintai atliko padavimus, du kartus laimėjo varžovo padavimų serijas ir pirmavo 5:0. Netrukus 2002-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis lietuvis šventė pergalę po valandą ir 50 minučių trukusios kovos.

R.Wrzesinskis už pergalę pirmame „Prezidento taurės“ rate pelnė vieną reitingo tašką. J.Tverijonas 6:2, 7:5 nugalėjo trečią pagal skirstymą Rusijos tenisininką Ivaną Davydovą.

„Prezidento taurės“ turnyrą laimėti yra pavykę tik dviem lietuviams – Rolandas Muraška šių varžybų čempionu tapo keturis kartus. Laurynas Grigelis du kartus – 2013-aisiais ir 2015-aisiais metais.

Laurynas šiemet yra pirmas pagal skirstymą turnyro žaidėjas (turi aukščiausią reitingą) ir sieks trečio čempiono titulo.