2018 05 13

Pergalės prieš pirmą pasaulio raketę įkvėptas D.Thiemas žengė į Madrido finalą

Austrijos tenisininkas Dominicas Thiemas po pergalės prieš pirmą pasaulio raketę Rafaelį Nadalį pademonstravo dar vieną puikų pasirodymą ir pateko į Madrido turnyro finalą. Penktas pagal skirstymą turnyro žaidėjas 6:4, 6:2 nugalėjo Pietų Afrikos Respublikos atstovą Keviną Andersoną ir antrus metus iš eilės žais „Madrid Open“ turnyro finale.
Dominicas Thiemas
Dominicas Thiemas / „Scanpix“ nuotr.

„Tai tikrai suteikė man daugiau pasitikėjimo, – D.Thiemas kalbėjo apie pergalę ketvirtfinalyje. – Tačiau dabar buvo visiškai kitoks mačas. Iki šios dienos jam buvau pralaimėjęs visas šešias dvikovas. Todėl buvo neraminančių dalykų.“

D.Thiemas dominavo ilguose taškuose. Epizoduose, kuriuose prireikdavo daugiau nei keturių smūgių Austrijos tenisininkas laimėjo 26 iš 37-ių taškų. Mačas truko valandą ir 26-ias minutes.

K.Andersonas siekė ketvirto ATP serijos turnyro finalo šį sezoną. Prieš šią dvikovą jis buvo laimėjęs šešis pusfinalius iš eilės. PAR atstovas kitą savaitę dalyvaus „Masters“ serijos turnyre Romoje ir antrame varžybų rate susitiks su Aljazo Bedene ir Gilleso Mullerio poros nugalėtoju.

D.Thiemas „Madrido Open“ finale kovos su Alexanderiu Zverevu, kuris kitame pusfinalio mače 6:4, 6:1 nugalėjo Kanados atstovą Denisą Shapovalovą.