2013 01 06

Petra Kvitova prieš „Australian Open“ varžybas patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą. Caroline Wozniacki iškovojo pergalę

Aštunta pasaulio raketė Petra Kvitova patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą prasidėjusiame sezone. Čekijos tenisininkė Sidnėjaus turnyro pirmame rate triuškinamai 1:6, 1:6 nusileido slovakei Dominikai Cibulkovai.
Caroline Wozniacki
Caroline Wozniacki / „Scanpix“ nuotr.

„Aš tikrai žaidžiau blogai. Nežinau ką daugiau pasakyti, – pareiškė 2011 metų Vimbldono čempionė P.Kvitova. – Mano pasitikėjimas nėra labai geras, tačiau aš žiūriu į priekį ir tikiuosi, kad „Didžiojo kirčio“ varžybose viskas man klostysis geriau nei čia.“

Tai buvo paskutinis P.Kvitovos pasirengimo mačas netrukus prasidėsiančiam „Australian Open“ čempionatui. Prieš tai P.Kvitova vykusiame turnyre Brisbene iš tolesnės kovos pasitraukė jau antrame rate. Ji nusileido Anastasijai Pavliučenkovai.

Caroline Wozniacki sėkmingai pradėjo turnyrą Sidnėjuje. Buvusi pirma pasaulio raketė 6:1, 6:2 nugalėjo lenkę Urszulą Radwanską.

Danijos tenisininkei nesėkmingai prasidėjo naujas sezonas. C.Wozniacki Brisbene vykusiame turnyre jau pirmame rate nusileido Ksenijai Pervak.

Kituose susitikimuose Marija Kirilenko 7:5, 6:2 nugalėjo australę Oliviją Rogowską.

Kita Rusijos atstovė Jekaterina Makarova 6:4, 4:6, 6:1 nugalėjo JAV atstovę Varvarą Lepčenko.