2017 02 07

Pirmąją dieną Ekvadore – keletas staigmenų

Ekvadoro Kito mieste prasidėjo „Ecuador Open“ pirmenybės, kurių prizinis fondas siekia 540 tūkst. JAV dolerių. Pirmąją varžybų dieną savo pasirodymą baigė du skirstymą turintys tenisininkai: šeštoji turnyro raketė Horacio Zeballosas ir septintasis pagal skirstymą Thiago Monteiro.
Ivo Karlovičius prieš Horacio Zeballosą
Ivo Karlovičius prieš Horacio Zeballosą / „Scanpix“ nuotr.

Pirmajame pirmenybių mače netikėtą nesėkmę patyrė 69 pasaulio raketė H.Zeballosas. Jis turėjo pripažinti Geraldo Melzerio (ATP-106) pranašumą 7:6 (7:4), 3:6, 6:7 (4:7).

Į antrąjį etapą taip pat pateko ir Santiago Giraldo (ATP-97) ir Janko Tipsarevičius (ATP-101). Kolumbietis 6:4, 6:4 nugalėjo vokietį Benjaminą Beckerį (ATP-126), o serbo varžovas Danielis Gimeno-Traveras (ATP-114) mačo nebaigė dėl traumos (1:4).

Paskutiniame pirmosios dienos susitikime itin lengvą pergalę iškovojo septintojo dešimtuko tenisininkas Giovannis Lapenttis (ATP-641). Jis įveikė septintąją turnyro raketę T.Monteiro (ATP-85) 6:3, 6:2.

Pergalę „Ecuador Open“ turnyro starte iškovoję tenisininkai jau užsitikrino 20 ATP reitingo taškų bei 8230 JAV dolerių piniginę premiją.