2010 11 03

Pirmajame ATP „World Tour“ teniso turnyro rate – favoritų pergalės

Ispanijoje tęsiasi ATP „World Tour“ serijos „Valencia Open 500“ vyrų teniso turnyras, kuriuo prizų fondą sudaro 1 mln. 357 tūkst. eurų.
A.Murray'us sėkmingai pradėjo teniso turnyrą Ispanijoje
A.Murray sėkmingai pradėjo teniso turnyrą Ispanijoje. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sėkmingai vienetų varžybas pradėjo nugalėtojo titulą ginantis favoritas škotas Andy Murray, pirmajame rate 6:3, 7:6 (7:1) nugalėdamas ispaną Feliciano Lopezą.

Pergales antradienį pirmajame rate iškovojo ir kiti trys pirmojo aštuntuko žaidėjai: antrąjį reitingą turintis švedas Robinas Soderlingas 6:1, 6:4 sutriuškino ispaną Albertą Montanesą, 2008-aisiais šiame turnyre triumfavęs ir ketvirtas pagal skirstymą Ispanijos tenisininkas Davidas Ferreras 6:7 (3:7), 6:3, 6:3 įveikė tėvynainį Guillermo Garcią-Lopezą, o bei šeštas pagal reitingą rusas Nikolajus Davydenka 6:2, 6:2 nugalėjodar vietą Ispanijos atstovą Javierą Martį.

Kitų antradienį pasibaigusių pirmojo rato mačų rezultatai

Pablo Andujaras (Ispanija) – Dmitrijus Tursunovas (Rusija) 6:4, 3:6, 1:1 (ruso trauma);
Potito Starace (Italija) – Victoras Hanescu (Rumunija) 4:6, 6:4, 6:2;
Danielis Gimeno-Traveris (Ispanija) – Nicolas Almagro (Ispanija) 6:4, 3:6, 6:3;
Juanas Ignacio Chela (Argentina) – Philippas Kohlschreiberis (Vokietija) 6:2, 3:6, 6:2.

Be pagrindinio prizo turnyro nugalėtojui atiteks 323 tūkst. eurų čekis ir 500 ATP reitingo taškų.