2018 04 02

Pirmas kartas veteranui: „Miami Open“ čempionu tapo Johnas Isneris

Johnas Isneris pirmą kartą karjeroje tapo „Masters“ serijos turnyro nugalėtoju. Jungtinių Amerikos Valstijų tenisininkas Majamyje vykusio turnyro finale po atkaklios kovos 6:7 (4:7), 6:4, 6:4 nugalėjo Vokietijos atstovą Alexanderį Zverevą. Finalo mačas truko dvi su puse valandos.
Johnas Isneris
Johnas Isneris / „Scanpix“ nuotr.

32-ejų metų ir 11-os mėnesių J.Isneris tapo vyriausiu pirmą kartą „Masters“ serijos turnyrą laimėjusiu žaidėju. Tai buvo jo ketvirtas finalas tokio rango turnyruose.

„Šis turnyras turi didelę istoriją, – po pergalės su dideliu džiaugsmu kalbėjo J.Isneris. – Su Alexanderiu likome paskutiniais dalyviais šiame turnyre ir dalinomės kortu finale. Iškovoti pergalę stebint tokiai auditorijai yra nuostabu. Atmosfera buvo nepakartojama.“

J.Isneris po šios pergalės atliko galingą šuolį ir ATP reitinge. Amerikietis pakilo per aštuonias pozicijas ir dabar užima 9-ą vietą. Jam taip pat atiteko beveik pusantro milijono dolerių premija.