2019 02 18

Pirmasis iš dar daugelio laukiančių titulų: Reilly Opelka triumfavo Niujorke

Net 211 cm ūgio JAV milžinas Reilly Opelka (ATP-56) turėjo ištverti ketvirtą trijų setų trilerį per savaitę, tačiau galiausiai laimėjo pirmąjį ATP titulą Niujorke.
Reilly Opelka
Reilly Opelka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

21-erių tenisininkas sekmadienio finale 6:1, 6:7(7), 7:6(7) nugalėjo kanadietį Braydeną Schnurą (ATP-107).

Pergalę amerikietis užtvirtino tik šeštuoju championship tašku.

„Šis titulas neabejotinai yra pasiekimas, kuriuo didžiuojuosi labiausiai. Buvau labai tvirtas psichologiškai, kadangi šią savaitę daugelyje susitikimų pralaimėjau pirmąjį setą. Pirmieji padavimai buvo itin svarbus faktorius iškovoti trofėjų“, – kalbėjo jaunuolis.

Per savaitę JAV tenisininkas iš viso atliko net 156 neatremiamus padavimus, iš kurių net 43 buvo užfiksuoti finaliniame susitikime.

Dar pirmojo etapo susitikime prieš Adrianą Mannarino aukštaūgis savo padavimus pralaimėjo dukart per pirmąjį setą, tačiau nuo to laiko R.Opelka laimėjo visas 68 žaistas padavimų serijas.

Pusfinalyje būsimasis turnyro čempionas trijų tie-break'ų mūšyje palaužė kitą JAV milžiną Johną Isnerį.

Nepaisant pralaimėjimo, kanadietis B.Schnuras taip pat turi kuo didžiuotis – jis pasiekė pirmą ATP turnyro finalą per savo karjerą, o pusfinalyje netikėtai palaužė Samą Querrey.

Apdovanojimų ceremonijoje 23-ejų tenisininkas nesutramdė ašarų.