2016 10 02

Pirmasis trofėjus: „Chengdu Open“ finale triumfavo 20-metis iš Rusijos

Vienas perspektyviausių pasaulio tenisininkų Karenas Kachanovas įtemptame „Chengdu Open“ finalo trileryje nugalėjo 31 pasaulio raketę Alberto Ramosą. 20 metis rusas pralaimėjo pirmąjį setą, tačiau pademonstravo charakterį ir iškovojo savo pirmąjį karjeros titulą rezultatu 6:7 (4:7), 7:6 (7:3), 6:3.
Karenas Kachanovas
Karenas Kachanovas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

K.Kachanovas tapo pirmuoju Rusijos tenisininku, kuris laimėjo ATP titulą nuo 2013 metų. Jis į šį turnyrą žengė būdamas už pirmojo šimtuko ribos, tačiau artėjančią savaitę turėtų pakilti net į 55 poziciją.

Šie metai ypatingai sėkmingi jauniesiems pasaulio teniso talentams. Savo pirmuosius karjeros titulus 2016-aisiais iškovojo ne tik K.Kachanovas, tačiau ir Nickas Kyrgiosas bei Alexanderis Zverevas.

Šiame mače rusas atliko 14 neliečiamų padavimų ir laimėjo 74 proc. savo pirmųjų kirčių. Jis tris kartus palaužė savo varžovo padavimų seriją, o pats neatsilaikė du kartus.

Pakeliui link trofėjaus 20-metis nugalėjo net keturis skirstymą turinčius tenisininkus: A.Ramosą, Viktorą Troickį, Joao Sousą ir Feliciano Lopezą. Verta paminėti, kad rusas šiame turnyre ne tik pirmą kartą iškovojo titulą, tačiau prieš tai net nebuvo rungtyniavęs jokiame ATP pusfinalyje.

„Chengdu Open“ titulą iškovojusiam K.Kachanovui atiteks 250 reitingo taškų bei 148 tūkst. JAV dolerių čekis.