2016 08 23

Pirmosios pergalės teks palaukti: Laurynas Grigelis pralaimėjo Italijoje

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis pralaimėjo pirmąjį „Internazionali di Tennis Manerbio“ etapo susitikimą. Lietuvis per valandą ir 25 minutes nusileido 131 pasaulio raketei iš Argentinos Leonardo Mayeriui rezultatu 4:6, 2:6 ir pasitraukė iš tolimesnės kovos. Tenisininkas nepasinaudojo proga pirmą kartą šį sezoną iškovoti pergalę „Challenger“ serijos turnyro mače.
Laurynas Grigelis
Lietuvos ir PAR teniso rinktinės / Lietuvos teniso sąjungos nuotr.

Šiame mače tenisininkas iš Lietuvos laimėjo 63 proc. savo pirmųjų padavimų ir du kartus palaužė varžovą. Tiesa, pats L.Grigelis pralaimėjo net 5 savo padavimų serijas ir leido varžovui atlikti 7 neliečiamus padavimus.

Tai antrasis kartas šį sezoną, kai L.Grigelis dalyvauja „Challenger“ serijos varžybose. Lietuvis kovo mėnesį rungtyniavo Meksikoje, tačiau iš kovos pasitraukė jau po pirmojo varžybų etapo.

L.Grigelis už dalyvavimą „Internazionali di Tennis Manerbio“ turnyre užsitikrino 440 eurų piniginę premiją, tačiau reitingo taškų neiškovojo.

Dar prieš metus L.Mayeris ATP reitinge buvo pakilęs į 21-ą vietą ATP reitinge. Šiuo metu argentinietis į pirmąjį penkiasdešimtuką sugrįžti bando po peties traumos.

Argentinietis kitame Italijos „Challenger“ serijos varžybų etape susitiks su Nikola Mektičiaus ir Miki Jankovičiaus poros nugalėtoju.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius