2015 04 08

Po 533 dienų į varžybas sugrįžęs Janko Tipsarevičius iškovojo pergalę

Janko Tipsarevičius sėkmingai pradėjo savo didįjį sugrįžimą į teniso varžybas po 17-os mėnesių pertraukos. Serbas prabėgus 533 dienoms pirmą kartą žaidė vienetų mače ir Hjustone vykstančiame ATP 250 serijos turnyro pirmame rate 6:4, 3:6, 7:6 (9-7) nugalėjo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusį Guilherme‘ą Clezarą.
Janko Tipsarevičius
Janko Tipsarevičius / U.S. Men's Clay Court Championship nuotr.

Šį mačą internetu stebėjo ir artimas J.Tipsarevičiaus draugas Novakas Džokovičius.

U.S. Men's Clay Court Championship nuotr./Novakas Džokovičius

„Labai džiaugiuosi matydamas J.Tipsarevičių žaidžiantį pirmą mačą po 17-os mėnesių pertraukos“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė pirma pasaulio raketė.

Buvusios aštuntos pasaulio raketės ir 186-o ATP klasifikacijoje brazilo mačas susiklostė ypač įtemptai. Abu žaidėjai buvo per tašką nuo pergalės. J.Tipsarevičius susitikime atliko 18-a neliečiamų padavimų.

„Mintyse nesijaučiu, kad prabėgo tiek daug laiko. Man reikėjo šios pergalės ir aš buvau pasiruošęs, – po mačo kalbėjo J.Tipsarevičius. – Pasitikėjimo savimi nebuvo, tačiau sėkmingi smūgiai palei liniją, kai varžovą nuo pergalės skyrė vos taškas, gal kalba ir visai ką kitą. Gavau daugiau sveikinimo žinučių nei tada, kai gimė dukra.“

Antrame Hjustono turnyro rate J.Tipsarevičius kovos su penktu pagal skirstymą Kolumbijos tenisininku Santiago Giraldo.