2019 06 18

Po beveik 5 mėnesių pertraukos į aikštelę sugrįžusi Marija Šarapova šventė pergalę

Buvusi pirmoji pasaulio raketė Marija Šarapova (WTA-85) pirmą kartą nuo turnyro Sankt Peterburge sužaidė oficialų mačą ir turėjusi vargo tik pirmajame sete pateko į „Mallorca Open“ antrą etapą.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 Marija Šarapova

32-ejų rusė 7:6(8), 6:0 įveikė Viktoriją Kuzmovą (WTA-46) iš Slovakijos.

Jau pirmojo Naujų metų mėnesio pabaigoje tenisininkė patyrė peties traumą. Dėl besitęsiančių skausmų M.Šarapova nežaidė nei svarbiausiuose JAV turnyruose (Indian Velse ir Majamyje), nei visame grunto sezone.

Tituluotai rusei reikėjo laiko apsiprasti, o pirmasis dvikovos setas tapo tikru trileriu. Jos varžovė rezultatui esant 6:5 padavinėjo setui, tačiau Maša sugebėjo išlyginti rezultatą.

Tuomet slovakė turėjo du set point'us ir pirmojo seto pratęsime, bet daugelio metų patirtį sukaupusi M.Šarapova nepasimetė ir laimėjo 10:8.

Antrajame sete Rusijos atstovė oponentei išrašė „riestainį“, o setas truko vos 25 minutes.

Tiesa, „Mallorca Open“ turnyro burtai rusei nedėkingi – kitame etape tenisininkės greičiausiai lauks pirmoji varžybų raketė ir Vimbldono titulą ginanti vokietė Angelique Kerber (WTA-6).