Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 3d. 10:29

Novako Džokovičiaus ir Andy Murray santykiuose kyla įtampa

Novakas Džokovičius ir Andy Murray
„Scanpix“/AP nuotr. / Novakas Džokovičius ir Andy Murray

Novakas Džokovičius tikisi, kad Andy Murray nusivylimas po „Australian Open“ finalo nesugriaus judviejų draugystės. Serbas atvirai leido suprasti, kad brito žodžiai po „Didžiojo kirčio“ turnyro finalo Melburne jį erzina ir žemina. Nole nesiruošia taikstytis su tokiais komentarais, kurie leidžia suprasti, kad jis taurę iškovojo ne vien tik kova, bet ir neetiškomis gudrybėmis.

A.Murray pareiškė, kad vienu iš esminių finalo lūžių buvo kai jis patikėjo, kad N.Džokovičius susidūrė su sveikatos problemomis. Serbas pradžioje jautė nykščio skausmus, o trečiame sete sunkiai judėjo ir atrodė, kad patyrė kojos traumą. 

„Trečio seto pradžia buvo esminė. Aš akimirką patikėjau, kad jis jaučia fizinius skausmus ir yra susižeidęs. Ta mintis mane išblaškė ir aš pralaimėjau, – prisimindamas finalą kalbėjo A.Murray. – Jis akimirksniu pradėjo žaisti neprilygstamai. Tai nustebino ir nepaliko jokių šansų.“

Šių žodžių reikšmę suprato ne tik Didžiosios Britanijos spauda, bet ir N.Džokovičius. Pirmą pasaulio raketę įžeidė tokie komentarai, esą jis specialiai suvaidino jaučiantis didėlius skausmus, kad išblaškytų oponentą ir tokiu būdu laimėjo finalą.

„Jeigu jis nori pasikalbėti atvirai, aš tikrai galiu tai padaryti. Jokių problemų, – pareiškė N.Džokovičius. – Neturiu ko slėpti. Aš nesu tas vaikinas, kuris kažką daro ar kalba už kažkieno nugaros. Nesu tas, kuris sako blogus dalykus apie kitus. Ypatingai apie tuos, kuriuos jau labai seniai pažįstu. Nenoriu rodyti pirštu į jį ar į žiniasklaidą, kuri nori sukelti įtampą. Aš suprantu jo nusivylimą. Tai normalu ir tai reikia išgyventi. Pažiūrėsim.“

N.Džokovičius pareiškė, kad jis antrame ir trečiame setuose tikrai jautė fizinius skausmus. 

Serbijos tenisininkas „Australian Open“ čempionu tapo penktą kartą karjeroje ir dabar didelį dėmesį skirs artėjančiam „French Open“ čempionatui. Tai vienintelis „Didžiojo kirčio“ turnyras, kurio N.Džokovičiui dar nepavyko laimėti. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Deuce