2014 08 04

Po ligos sugrįžusi Serena Williams tapo turnyro Kalifornijoje nugalėtoja

Serena Williams laimėjo jau ketvirtą WTA serijos teniso turnyrą šiais metais. Pirma pasaulio raketė Jungtinėse Amerikos Valstijose vykusio „Bank of the West Classic“ turnyro finale po permainingos kovos 7:6(1), 6:3 nugalėjo Vokietijos atstovę Angelique Kerber.
Serena Williams
Serena Williams / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo šešta abiejų tenisininkių akistata karjeroje ir penkta S.Williams pergalė. Turnyro nugalėtojai atiteko 470 reitingo taškų ir 120 tūkstančių dolerių.

A.Kerber šį sezoną ketvirtą kartą žaidė turnyro finale ir visus kartus turėjo pripažinti varžovių pranašumą. Vokietijos tenisininkė susitikimo pradžioje pirmavo 5:1, tačiau nesugebėjo pergalingai užbaigti pirmo seto.

S.Williams trečią kartą karjeroje tapo „Bank of the West Classic“ varžybų čempione.

S.Williams artėja prie dar vieno įsimintino įrašo. Amerikietė pirmos pasaulio raketės titulu džiaugiasi jau 200 savaičių ir pagal šį rodiklį užima penktą vietą tarp visų laikų geriausių tenisininkių. S.Williams tik devyniomis savaitėmis atsilieka nuo ketvirtoje vietoje esančios Martinos Hingis.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams