Praėjusių metų Vimbldono čempionė laimėjo pirmąjį teniso turnyrą šiame sezone

Petra Kvitova
„Scanpix“ nuotr. / Petra Kvitova
Šaltinis: BNS
0

Kanadoje pasibaigusio WTA serijos „Rogers Cup“ tarptautinio moterų teniso turnyro vienetų varžybas laimėjo penktoji raketė čekė Petra Kvitova, pirmadienį finale trijuose setuose – 7:5, 2:6, 6:3 – įveikusi dešimtąją pagal reitingą kinę Li Na.

Tai buvo pirmasis šiemet 2011 metų Vimbldono čempionės laimėtas WTA teniso turnyras bei aštuntasis per visą karjerą.

Kartu su pagrindiniu prizu 22-ejų P. Kvitovai, kur pernai laimėjo šešis turnyrus, atiteko 385 tūkst. JAV dolerių čekis bei 900 WTA klasifikacijos taškų.

30-metė praėjusių metų atvirųjų Prancūzijos teniso pirmenybių nugalėtoja L. Na tenkinosi 193 tūkst. piniginiu prizu ir 620 WTA reitingo taškų.

Montelio turnyro dvejetų varžybas laimėjo lenkė Klaudia Jans-Ignacik poroje su Prancūzijos tenisininke Kristina Mladenovič, finale 7:5, 2:6, 10:7 privertusios pasiduoti trečiąją pagal skirstymą turnyro porą – rusę Nadeždą Petrovą bei slovėnę Katariną Srebotnik.