2013 07 01

Praėjusių metų Vimbldono teniso turnyro finalininkai Andy Murray ir Agnieszka Radwanska pateko į ketvirtfinalį

Londone tęsiasi jau 127-ąjį kartą rengiamas trečiasis šiais metais Didžiojo kirčio serijos Vimbldono teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 22,6 mln. svarų.
Andy Murray
Andy Murray / „Scanpix“ nuotr.

Pergales aštuntfinalyje pirmadienį iškovojo abu praėjusių metų vienetų varžybų finalininkai – vyrų varžybose antrąjį reitingą šiemet turintis škotas Andy Murray 6:4, 7:6 (7:5), 6:1 įveikė dvidešimtąjį pagal skirstymą rusą Michailą Južną, o ketvirtoji moterų turnyro raketė lenkė Agnieszka Radwanska 4:6, 6:3, 6:3 palaužė bulgarės Tsvetanos Pironkovos pasipriešinimą.

Kituose pirmadienį jau pasibaigusiuose, tačiau neskalbtuose, vyrų varžybų aštuntfinalio mačuose aštuntas pagal reitingą argentinietis Juanas Martinas Del Potro 6:4, 7:6 (7:2), 6:3 įrodė savo pranašumą prieš italą Andreasą Seppį, o ispanas Fernando Verdasco 6:4, 6:4, 6:4 nugalėjo prancūzą Kenny De Schepperą.

Paskutiniąja moterų vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyve tapo 2007-aisiais Vimbldono turnyro finale žaidusi bei penkioliktąjį reitingą šiemet turinti italė Marion Bartoli, pirmadienį aštuntfinalyje 6:2, 6:3 nepalikusi vilčių tėvynainei Karin Knapp.

Moterų bei vyrų vienetų varžybų nugalėtojams be pagrindinių prizų atiteks po 2000 WTA ir ATP reitingo taškų bei po 1,6 mln. svarų.