2012 01 05

Prancūzija iškopė į Hopmano taurės finalą

Prancūzija užėmė vietą Australijoje vykstančiame Hopmano taurės finale. Tai paaiškėjo po Marion Bartoli ir Richardo Gasquet pergalių prieš Ispanijos tenisininkus. Abi komandos iki tol žengė be pralaimėjimų.
Marion Bartoli
Marion Bartoli / AFP/„Scanpix“ nuotr.

M.Bartoli 6:2, 6:4 nugalėjo Annabelą Mediną Garrigues ir Prancūzijos komanda išsiveržė į priekį.

19-a pasaulio raketė R. Gasquet tokiu pat rezultatu 6:2, 6:4 nugalėjo Fernandą Verdasco. Iškovojusi visas tris pergales Prancūzija užsitikrino pirmą vietą „B“ grupėje ir Hopmano taurės finale žais pirmą kartą nuo 1998 metų. Tada Marry Pierce kartu su Cedricu Pioline‘u pralaimėjo slovakams.

„Mes tikrai norime deimantinių kamuolių“, – apie galimybę laimėti išskirtinį prizą kalbėjo M.Bartoli. „Esu įsitikinusi, kad galime tai padaryti, nesvarbu prieš ką žaistume.“

Prognozuojama, kad iš „A“ grupės į finalą pateks Čekijos komanda, kurią sudaro Vimbldono čempionė Petra Kvitova ir Tomašas Berdychas.