2010 06 03

Prancūzijos teniso čempionato finalo duris pirmoji pravėrė italė

Prancūzijos sostinėje vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse pirmąją moterų vienetų varžybų finalo dalyve tapo septynioliktoji raketė italė Francesca Schiavone.
F.Schiavone į finalą pateko varžovei dėl traumos nebaigus pusfinalio mačo
F.Schiavone į finalą pateko varžovei dėl traumos nebaigus pusfinalio mačo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

29 metų F. Schiavone, kuri tapo pirmąja itale „Didžiojo kirčio“ serijos turnyro finalininke per visą šalies teniso istoriją, ketvirtadienį pusfinalyje 7:6 (7:3) nugalėjo mačo dėl traumos nebaigusią 2004 metų šio čempionato finalininkę penktąją pagal reitingą bei metais jaunesnę rusę Jeleną Dementjevą.

Vienintelis šios dvikovos setas truko 69 minutes.

Šeštadienį finale F. Schiavonės varžove kovoje dėl pagrindinio prizo ir 1,12 mln. eurų čekio bus 26 metų australė Samatha Stosur arba ketvirtoji pagal skirstymą 25 metų serbė Jelena Jankovič.