2017 07 17

„Prezidento taurės“ starte Julius Tverijonas nugalėjo skirstytą žaidėją

Julius Tverijonas sėkmingai įveikė „Prezidento taurės“ pirmą varžybų ratą. 1487-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis 23-ejų metų tenisininkas susigrąžino prarastą iniciatyvą antro seto pabaigoje ir 6:2, 7:5 nugalėjo trečią pagal skirstymą turnyre Rusijos tenisininką Ivaną Davydovą (ATP 755).
Prezidento taurės teniso turnyras Vilniuje
Prezidento taurės teniso turnyras Vilniuje / Alfredo Pliadžio nuotr.

J.Tverijonas sėkmingiau pradėjo susitikimą ir rezultatui esant 2:2 laimėjo keturis geimus iš eilės bei pirmą setą po 34-ias minutes trukusios kovos.

Antroje dalyje tenisininkai kovojo dvigubai ilgiau. I.Davydovas iškart laimėjo lietuvio padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 2:0. Persvarą 20-metis rusas išsaugojo iki pat antro seto pabaigos ir pirmaudamas 5:4 stojo atlikti padavimų, kurie galėjo nulemti laimėtą antrą dalį.

Tačiau J.Tverijonas sėkmingai susitvarkė su varžovo padavimų seriją, išlygino rezultatą 5:5, laimėjo dar du geimus, setą ir mačą. Dvikova truko valandą ir 40 minučių.

Antrame varžybų rate J.Tverijonas kovos su vardinį kvietimą dalyvauti turnyre gavusiu Robertu Vrzesinskiu (ATP 2002) arba Dmitrijumi Mnushkinu (ATP 1435).

Pirmą „Prezidento taurės“ dieną Bernardinų sode kovos ir dar vienas lietuvis. Tadas Babelis (ATP 1637) kovos su japonu Ryota Kishi (ATP 1660).

„Prezidento taurės“ turnyre pirmu pagal skirstymą žaidėju tapo Laurynas Grigelis.