2019 05 20

Produktyvi Juliaus Tverijono savaitė Ugandoje – krito tik didžiajame finale

Lietuvos rinktinę Daviso taurėje reprezentuojantis Julius Tverijonas puikiai pasirodė „Futures“ serijos turnyre Ugandoje.
Julius Tverijonas
Julius Tverijonas / Elvio Žaldario nuotr.

Tik per kvalifikaciją į pagrindines varžybas prasibrovęs 24-erių lietuvis finale nusileido aukščiausią reitingą turnyre turėjusiam tenisininkui.

ATP reitingo neturintis Julius kovą dėl trofėjaus 1:6, 4:6 pralaimėjo rusui Ivanui Nedelko, užimančiam 440-ą ATP reitingo vietą.

Kelyje link finalo lietuvis nugalėjo keturis taip pat nereitinguotus žaidėjus: 6:7(5), 7:6(2), 6:2 įveikė Kentą Tagashirą; 6:3, 6:0 Sheilą Kotecha; pirmavo 4:2, kuomet dėl traumos pasitraukė Ajeetas Rai, o pusfinalyje 7:5, 7:5 patiesė Simoną Carrą.

„Uganda World Tennis Tour Circuit“ turnyro prizinį fondą sudarė 15 tūkstančių JAV dolerių.

Pralaimėjęs finale J.Tverijonas užsidirbs 60 ITF reitingo taškų. Iškovojus tokią sumą taškų tenisininkas iš 1231-os ITF reitingo vietos turėtų pakilti į septintąjį šimtuką.

Elvio Žaldario nuotr./Julius Tverijonas

Lietuvio viešnagė egzotiškoje Ugandoje tęsiasi ne pirmą savaitę. Prieš savaitę toje pačioje Kampaloje mūsų tautietis pasiekė ketvirtfinalį, o jame krito prieš tą patį rusą.

Balandžio mėnesį vykusioje Daviso taurės akistatoje tarp Lietuvos ir Maroko J.Tverijonas žaidė dvejetų susitikimą.