2017 01 18

Puikiai padavimus atlikęs Stanas Wawrinka – trečiame „Australian Open“ etape

Ketvirtasis pagal skirstymą Stanas Wawrinka laimėjo visas savo padavimų serijas ir iškovojo užtikrintą pergalę prieš amerikietį Steve'ą Johnsoną 6:3, 6:4, 6:4. Šveicaras atliko 11 neliečiamų padavimų, panaikino 5 varžovo „break point'o“ galimybes ir savo varžovą nugalėjo per valandą ir 51 minutę trukusią kovą.
Stanas Wawrinka
Stanas Wawrinka / „Scanpix“/AP nuotr.

„Esu labai patenkintas savo padavimu, – teigė 87 proc. savo pirmųjų kirčių laimėjęs S.Wawrinka. – Šiandien stengiausi žaisti įvairiai ir būti agresyvus.

Šį kartą kamuoliuką jaučiau geriau ir buvau labiau susikaupęs nei pirmame etape“

Tai buvo antroji tenisininkų tarpusavio dvikova bei antroji S.Wawrinkos pergalė.

Savo pasirodymą „Australian Open“ čempionate geriausias Šveicarijos tenisininkas pradėjo itin sunkia pergale prieš slovaką Martiną Kližaną, kurį nugalėjo 4:6, 6:4, 7:5, 4:6, 6:4.

S.Wawrinka prieš ketverius metus iškovojo savo pirmąjį „Didžiojo kirčio“, o tai jam padaryti pavyko būtent Melburne. Trečiame „Australian Open“ etape jis rungtyniaus devintą kartą iš eilės. Jo varžovu taps Paolo Lorenzio ir Viktorio Troickio poros nugalėtojas.

Iš viso Šveicarijos atstovas yra laimėjęs tris „Didžiojo kirčio“ turnyrų titulus, o pagrindinio varžybų trofėjaus neiškovojo tik Vimbldone.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius