Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

R.Nadalio akademijoje apsilankęs R.Balžekas aptarė Baltijos šalių perspektyvas

Remigijus Balžekas
deuce.lt nuotr. / Remigijus Balžekas
Šaltinis: 15min
2
A A

Šią vasarą Rafaelio Nadalio akademijos Baltijos šalims atstovu tapęs Remigijus Balžekas praėjusią savaitę lankėsi akademijos vadovų susitikime, kuriame buvo aptartos ir Baltijos šalių perspektyvos. Kartu su akademijos vadovais treneris iš Lietuvos diskutavo dėl lietuvių, latvių ir estų didesnio įtraukimo į akademijos veiklą.

„Mūsų tikslas – paruošti vaikus maksimaliai gerai, kad ten patekęs jaunasis tenisininkas nepasimestų, o žengtų žingsnį į priekį. Mūsų akademijos auklėtiniai Eglė Šalkauskaitė, Ugnė Vingytė ir Aleksandras Iljinas šį savaitgalį išvyksta į turnyrą Maljorkoje, kuriame susirinks vaikai iš viso pasaulio.

Ten bus puiki proga pasitikrinti savo pajėgumą. Būtent suteiktą galimybę vaikams aš ir vadinu produktyviu bendradarbiavimu“, – pasakojo Remigijus Balžekas.

„Noriu pabrėžti, kad tas jėgų pasitikrinimas nereiškia rezultatų siekimo. Tarp dešimtmečių stebuklų nebūna, todėl mums tūkstantį kartų svarbiau būsimų treniruočių nauda nei viena papildoma pergalė turnyre. Mūsų vizijoje rezultatų siekimas dar negreitai. Tačiau nė trupučiu neabejoju, kad jie ateis“.

asmeninio archyvo nuotr./Remigijus Balžekas
asmeninio archyvo nuotr./Remigijus Balžekas

Susitikimo metu, geriausias šalies teniso treneris pasiekė dar du svarbius susitarimus – tiek dėl vaikų, tiek dėl trenerių.

„Kol kas galutinai nenusprendėme dėl amžiaus, tačiau esame suplanavę surengti tris turnyrus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, o nugalėtojams įteiksime prizą – savaitę vienoje geriausių pasaulio akademijų. Parodykite man, kuris jaunasis tenisininkas nenorėtų pasitreniruoti ten, kur užaugo Rafaelis Nadalis?

Kalbant apie trenerius, tai sutarėme dėl jų apmokymų. Konkreti data dar neaiški, neaiški ir vieta (Lietuva ar Ispanija), tačiau pats faktas yra labai svarbus. Tokie kursai reikalingi visiems be išimties Lietuvos treneriams. Net ir tiems, kurie viską žino“, – juokavo R.Balžekas.

Komentarai: 2
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce