-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 05 17

Rafa nepasigailėjo jauno talento ir žengė į ketvirtfinalį

Rafaelis Nadalis ir toliau demonstruoja neįkandamą žaidimą grunto aikštėse ir Barselonoje iškovojo dar vieną lengvą pergalę. Pirmos pasaulio raketės titulą susigrąžinti siekiantis ispanas 6:4, 6:1 nugalėjo pastaruoju metu puikią sportinę formą demonstruojantį kanadietį Denisą Shapovalovą.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

R.Nadalis šį sezoną iškovojo 20 pergalių ir patyrė tik du pralaimėjimus. D.Shapovalovas kitą savaitę taps pirma Kanados teniso rakete.

R.Nadalio ketvirtfinalyje lauks dar vienas grėsmingas varžovas – Fabio Fognini. Iš 13-os tarpusavio dvikovų su šiuo italu Rafa laimėjo dešimt susitikimų.

Romos turnyre R.Nadalis siekia aštunto čempiono titulo ir šiame „Masters“ serijos turnyre per karjerą iškovojo 53-is pergales, patyrė 6-ias nesėkmes.

Jeigu Rafa taps šio turnyro čempionu jis susigrąžins prarastą pirmos pasaulio raketės titulą, o jo kolekcijoje atsidurs jau 32-as „Masters“ čempiono titulas.

F.Fognini 6:4, 6:4 nugalėjo Peterį Gojowczyką.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?