2012 04 28

Rafaelis Nadalis ketvirtą kartą Barselonos turnyro finale kovos su Davidu Ferreru

Rafaelis Nadalis užtikrintai žengė į Barselonoje vykstančio ATP 500 serijos turnyro finalą. Antra pasaulio raketė iš Ispanijos „Barcelona Open“ pusfinalyje 6:4, 6:4 nugalėjo Fernandą Verdasco.
Rafaelis Nadalis Barselonos turnyre iškovojo 33-ią pergalę iš eilės
Rafaelis Nadalis Barselonos turnyre iškovojo 33-ią pergalę iš eilės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmame sete R.Nadalis tiesiog triuškino varžovą, jam iš 27 pirmo seto taškų leido laimėti vos šešis. Rafa tris kartus laimėjo oponento padavimų serijas. Antras setas klostėsi atkakliau, tačiau ir jame R.Nadalis buvo pranašesnis.

R.Nadalis Barselonos turnyro finale kovos su Davidu Ferreru.

Šešta pasaulio raketė iš Ispanijos po dviejų pratęsimų 7:6(2), 7:6(5) nugalėjo Milošą Raoničių. Kanadiečio neišgelbėjo ir 15 mače atliktų neatremiamų padavimų.

D.Ferreras ketvirtą kartą pasiekė turnyro finalą. Prieš tai jis visus tris kartus finaluose pralaimėjo R.Nadaliui.

D.Ferreras siekia ketvirto nugalėtojo titulo šį sezoną. 30 metų veteranas triumfavo Oklendo, Buenos Airės ir Akapulke vykusiuose turnyruose.