2017 03 31

Rafaelis Nadalis „Miami Open“ finale sieks 70-ojo karjeros titulo

Geriausias Ispanijos tenisininkas Rafaelis Nadalis penktą kartą karjeroje žais „Miami Open“ turnyro finale. Septintoji pasaulio raketė penktadienį antrojo metų „Masters“ turnyro pusfinalyje 6:1, 7:5 nugalėjo 40-ą vietą ATP reitinge užimantį italą Fabio Fogninį.
Rafaelis Nadalis „Miami Open“ pusfinalyje nugalėjo Fabio Fogninį
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį setą R.Nadalis laimėjo vos per 25-ias minutes, tačiau antroje dvikovos dalyje ispanui teko kur kas sunkiau paplušėti. Visgi vienuoliktame geime po F.Fogninio dvigubos klaidos septintoji pasaulio raketė realizavo trečią „break point’ą“ ir netrukus šventė pergalę.

Per visą mačą Rafa varžovui neleido susikurti nė vienos galimybės tašku laimėti jo padavimus.

F.Fogninį geriausias Ispanijos tenisininkas nugalėjo aštuntą kartą iš dvylikos mėginimų.

Į „Miami Open“ turnyro finalą R.Nadalis pateko penktą sykį. Tiesa, kol kas Floridoje 30-mečiui dar nėra pavykę triumfuoti.

Sekmadienį R.Nadalis bandys iškovoti jubiliejinį – 70-ą – karjeros titulą. Septintoji pasaulio raketė jau yra užsitikrinusi 600 ATP reitingo taškų ir 573 tūkst. JAV dolerių.

Nors ir nepajėgė pateikti dar vienos sensacijos, F.Fogninis tapo pirmuoju skirstymo neturinčiu tenisininku nuo 2007 metų, pasiekusiu „Miami Open“ finalą.

Dėl nugalėtojo titulo R.Nadalis kovos su Rogerio Federerio ir šiemet „žydinčio“ australo Nicko Kyrgioso poros nugalėtoju.