2017 08 10

Rafaelis Nadalis Monrealyje startavo triuškinančiu kerštu

Rafaelis Nadalis pirmos pasaulio raketės medžioklę Monrealyje pradėjo triuškinančia pergalę. Geriausias Ispanijos tenisininkas antrame „Rogers Cup“ turnyro etape 6:1, 6:2 sutrypė jaunąjį Kroatijos talentą Borną Čoričių.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

Taip Rafa atkeršijo B.Čoričiui už pernai Sinsinatyje patirtą nesėkmę ir išlygino tarpusavio dvikovose iškovotų pergalių rezultatą. Vienas kitą ispanas ir kroatas yra nugalėję po du sykius.

„Niekad nėra lengva žaisti prieš jį, – pripažino R.Nadalis. – Mačo pradžioje buvo daug gražių taškų. Manau, kad pirmame sete žaidžiau nuostabiai. Ir apskritai man tai buvo geras mačas. Pastarąjį kartą aš jam pralaimėjau, tad džiaugiuosi pergale.“

Aštuntfinalyje R.Nadalio laukia dar vienas jaunuolis – kylanti Kanados žvaigždė Denisas Šapovalovas, kuris dveijuose setuose netikėtai parklupdė argentinietį Juaną Martiną del Potro.

„Jis yra puikus priešininkas, propaguojantis agresyvų tenisą. Jis jaunas, turi daug energijos. Esu tikras, kad po tokios pergalės jam netrūks pasitikėjimo savo jėgomis.“

Kitas Kanados tenisininkas Milošas Raoničius (ATP-10) pasirodymą jau baigė, kai 4:6, 4:6 nusileido prancūzui Adrianui Mannarino (ATP-42).

Praėjusį sezoną į pusfinalį patekęs prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga (ATP-12) 1:6, 3:6, 4:6 neatsilaikė prieš Samą Querrey (ATP-20).

Į aštuntfinalį Monrealyje taip pat pateko ir Vokietijos talentas Alexanderis Zverevas, kuris po trečio seto pratęsimo, išsigelbėjęs nuo vieno varžovo „match point’o“, nugalėjo prancūzą Richardą Gasquet.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius