Rafaelis Nadalis nugalėjo Novaką Džokovičių ir aštuntą kartą iš eilės tapo Monte Karlo čempionu

Rafaelis Nadalis
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rafaelis Nadalis
0

Antra pasaulio raketė R.Nadalis iškovojo 42-ą pergalę iš eilės Monte Karlo turnyre ir aštuntą kartą iš eilės tapo šio prestižinio ATP 1000 serijos turnyro nugalėtoju. Grunto karaliumi tituluojamas ispanas finale užtikrintai 6:3, 6:1 nugalėjo pirmą pasaulio raketę Novaką Džokovičių.

R.Nadalis trečiame geime laimėjo varžovo padavimų seriją ir išsiveržė į priekį. N.Džokovičius sumažino atsilikimą iki minimumo – 3:4, tačiau tuomet dar du geimus laimėjo ispanas ir pirmą setą.

Antrame sete R.Nadalis išsiveržė į priekį 4:0 ir iniciatyvos nepaleido. Mačas truko valandą ir 19-a minučių.

R.Nadalis nutraukė ir septynių iš eilės pralaimėtų mačų seriją N.Džokovičiui. Per visą turnyrą Rafa nepralaimėjo nė vieno seto.

Tai jau 20-as R.Nadalio laimėtas „Masters“ serijos turnyras karjeroje ir pirmas po triumfo praėjusiais metais „French Open“ turnyre.