2016 01 05

Klaidos nesutrukdė Rafaeliui Nadaliui iškovoti pergalės Kataro starte

Rafaelis Nadalis iškovoja pergales ir tada, kai nežaidžia savo geriausio teniso. Rafa po trijų setų kovos nugalėjo Pablo Curreno-Bustą rezultatu 6:7 (5:7), 6:3, 6:1. Mačas truko dvi valandas ir dvi minutes.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

2014-ų metų Dohos čempionas praėjusį sezoną krito jau pirmame turnyro etape prieš Michaelą Berrerą. Šį kartą R.Nadalis pirmąją valandą nieko negalėjo padaryti prieš puikiai puolantį P.Curreno-Bustą, tačiau kantriai sulaukė kol varžovui pradės trūkti jėgų ir iškovojo pergalę. Rytoj ispanas aštuntfinalyje susikaus su Robinu Haase.

Pirmame sete nebuvo nė vienos pralaimėtos padavimų serijos, todėl nugalėtojas sprendėsi pratęsime. Jame Rafa išsiveržė į priekį rezultatu 2:0, tačiau tuomet pralaimėjo šešis taškus iš eilės. Ispanų tenisininkas dar sugebėjo sušvelninti situaciją, tačiau dar sykį suklydo ir pirmąjį setą pralaimėjo po 54-ų minučių kovos.

Antrojo seto pirmame geime R.Nadalis buvo arti to, kad palaužtų varžovo padavimus, tačiau pirmą kartą ispanas apsigynė trečiame geime. Antrąjį setą Rafa laimėjo rezultatu 6:3, o trečiame lengvai užbaigė pradėtą darbą bei sutriuškino varžovą 6:1.