2015 06 13

Rafaelis Nadalis po ketverių metų pertraukos pateko į pusfinalį ant žolės

Rafaelis Nadalis pralaimėjo dar vieną setą Štutgarte vykstančiame „MercedesCup“ turnyre, tačiau pasiekė pergalę ir pateko į pusfinalį. 10-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Ispanijos tenisininkas 6:4, 6:7(6:8), 6:3 nugalėjo australą Bernardą Tomičių.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

Pirmame mače su Marcosu Baghdatisu ispanas aikštėje praleido dvi valandas ir 41-ą minutę. Ketvirtfinalyje sugaišo dvi valandas ir 21-ą minutę.

B.Tomičius varžovui suteikė devynias progas tašku laimėti jo padavimų serijas, tačiau R.Nadaliui pasinaudoti pavyko tik viena iš jų.

R.Nadalis pirmą kartą nuo 2011-ųjų metų žais turnyro ant žolės pusfinalyje. Paskutinį kartą tarp keturių geriausių ant šios dangos jis pateko 2011-aisiais metais Vimbldone.

„Scanpix“ nuotr./Gaelis Monfilsas

Pusfinalyje ispanas kovos su Gaeliu Monfilsu. Tai bus jau 13-a abiejų žaidėjų akistata karjeroje. Kol kas R.Nadalio sąskaitoje 10 pergalių.

G.Monfilsas kitame ketvirtfinalio mače 7:5, 3:6, 6:3 nugalėjo vietos aistruolių karštai palaikomą vokietį Philippą Kohlschreiberį. Mačas truko valandą ir 57-ias minutes.

Kitame pusfinalyje susitiks Viktoras Troickis ir Marinas Čiličius.

Ketvirtfinalyje V.Troickis 7:6(7:3), 6:1 nugalėjo australą Samą Grothą.

M.Čiličius po dramatiškos kovos 4:6, 7:6(7:5), 7:6(7:5) nugalėjo Mischą Zverevą.