2015 05 28

Rafaelis Nadalis „Roland Garros“ turnyre iškovojo 68-tą pergalę (kitų mačų rezultatai)

Prancūzijos sostinėje vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse, kurių prizų fondą sudaro 28 mln. eurų, ketvirtadienį tęsėsi vienetų varžybų antrojo rato mačai.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

Pergalių seriją vyrų vienetų varžybose pratęsė dešimtojo šių pirmenybių čempiono titulo siekiantis ispanas Rafaelis Nadalis. Tik šeštas pagal skirstymą šiemet Ispanijos tenisininkas ketvirtadienį antrajame rate 6:4, 6:3, 6:1 nugalėjo tėvynainį Nicolasą Almagro ir „Roland Garros“ kortuose iškovojo jau 37-ą pergalę iš eilės bei 68-ą iš 69-ių galimų.

Kituose ketvirtadienį jau pasibaigusiuose antrojo rato (1/32 finalo) mačuose pergales iškovojo du australai, argentinietis, ispanas bei kroatas:

Thanasi Kokkinakis (Australija) – 27-Bernard Tomic (Australija) 3:6, 3:6, 6:3, 6:4, 8:6;
29-Nick Kyrgios (Australija) – Kyle Edmund (D. Britanija) be kovos;
23-Leonardo Mayer (Argentina) – Jerzy Janowicz (Lenkija) 6:4, 6:4, 6:7 (1:7), 6:1;
Pablo Andujar (Ispanija) – 22-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) 6:1, 7:6 (7:5), 3:6, 3:6, 6:4;
9-Marin Čilič (Kroatija) – Andrea Arnaboldi (Italija) 7:6 (7:3), 6:1, 6:1.

Antrą pergalę moterų vienetų varžybose iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko nugalėtojos titulą siekianti susigrąžinti pajėgiausia planetos žaidėja amerikietė Serena Williams. 2002 ir 2013 metais šiame turnyre triumfavusi ir šiemet favorite laikoma amerikietė ketvirtadienį antrajame rate 5:7, 6:3, 6:3 įveikė vokietę Anną-Leną Friedsam.

Antradienį pirmoje dienos pusėje moterų varžybose užfiksuota staigmena – vokietė Julia Goerges 6:4, 7:6 (7:4) nugalėjo penktąją raketę Carolinę Wozniacki iš Kanados.

Anksčiau šiame turnyre triumfavusių tenisininkių dvikovoje 2010 metais Paryžiuje triumfavusi italė Francesca Schiavone 6:7 (9:11), 7:5, 10:8 palaužė 2009-ų metų „Roland Garros“ kortuose nugalėjusios rusės Svetlanos Kuznecovos pasipreišinimą.

Kituose jau pasibaigusiuose antrojo rato mačuose pergales iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko dvi rumunės, vokietė, čekė, italė ir amerikietė:

Andreea Mitu (Rumunija) – 12-Karolina Pliskova (Čekija) 2:6, 7:6 (7:5), 6:4;
30-Irina Begu (Rumunija) – Ana Konjuh (Kroatija) 6:2, 6:0;
10-Andrea Petkovic (Vokietija) – Lourdes Dominguez Lino (Ispanija) 4:6, 6:4, 6:4;
4-Petra Kvitova (Čekija) – Silvia Soler Espinosa (Ispanija) 6:7 (4:7), 6:4, 6:2;
17-Sara Errani (Italija) – Carina Witthoeft (Vokietija) 6:3, 4:6, 6:2;
Irina Falconi (JAV) – Sesil Karatantcheva (Bulgarija) 3:6, 6:1, 6:2.

Vyrų ir moterų vienetų turnyrų nugalėtojams atiteks po 2000 ATP bei WTA reitingo taškų ir po 1,8 mln. eurų čekiai.