2016 04 23

Rafaelis Nadalis užtikrintai žengė į „Barcelona Open BancSabadell“ finalą

Pirmoji „Barcelona Open BancSabadell“ turnyro raketė bei aštuonis kartus šio turnyro čempionas Rafaelis Nadalis nugalėjo 27-ą pasaulio raketę Philippą Kohlschreiberį. Ispanas per pusantros valandos susitvarkė su vokiečiu rezultatu 6:3, 6:3.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“/AP nuotr.

R.Nadalis siekia įspūdingo rekordo – 49-o titulo ant grunto dangos. Jeigu Rafa iškovos titulą Barselonoje tai pavys legendinį Guillermą Vilašą, kuris ir turi minėtuosius 49-is trofėjus.

Penktoji pasaulio raketė pusfinalio mače prieš P.Kohlschreiberį laimėjo visas savo padavimų serijas, o varžovą palaužė tris kartus. R.Nadalis laimėjo net 82-u proc. savo pirmųjų padavimų bei išsigelbėjo nuo vienos varžovo „break point'o“ galimybės.

Didžiajame Barselonos finale R.Nadalis susitiks su pastarųjų dviejų metų čempionu Kei Nishikoriu. Tarpusavyje tenisininkai yra žaidę devynis kartus, o ispanas pergalę šventė net aštuonis iš jų.

K.Nishikoris laimėjo savo vienintelį mačą 2015-ais metais Kanadoje ant kietos aikštės dangos, todėl „grunto karalius“ žada būti artėjančio finalo favoritu.

„Barcelona Open BancSabadell“ turnyro nugalėtojui atiteks 500-ai reitingo taškų bei 460-ies tūkst. eurų piniginė premija.