2011 06 20

Rafaelis Nadalis užtikrinta pergale pradėjo Vimbldono turnyrą

Pirmoji pasaulio raketė užtikrinta pergale pradėjo Vimbldono turnyrą. Rafaelis Nadalis 6:4, 6:2, 6:2 nugalėjo Michaelą Russellą. Ispanijos tenisininkas pratęsė ir įspūdingą nepralaimėtų pirmuose „Didžiojo kirčio“ turnyrų ratuose mačų seriją iki 29:0.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Maljorkoje gimęs tenisininkas 70 proc. taškų laimėjo po sėkmingo pirmo padavimo. Pasiteisino net 12 iš 15 išėjimų prie tinklo. Mačas truko valandą ir 58 minutes.

90-ą vietą pasaulio reitinge užimantis M.Russellas iš aštuonių geimų du laimėjo paduodant R.Nadaliui. 33 metų amerikietis pirmą kartą žaidė centriniame „All England Club“ korte.

Tai jau penkiolikta iš eilės R.Nadalio pergalė Vimbldono varžybose. Dukart šio turnyro nugalėtojas kitame rate susitiks su Ryanu Sweetingu. 23 metų amerikietis po atkaklios penkių setų kovos 3:6, 4:6, 6:1, 7:6 (1), 6:1 palaužė Pablo Andujarą.

Kiti rezultatai:

(9) Gaelis Monfilsas (Prancūzija) – Matthias Bachingeris (Vokietija) 6:4, 7:6 (3), 6:3

(10) Mardy Fishas (JAV) – Marcelis Granollersas (Ispanija) 7:6(3), 7:6(5), 6:4

(14) Stanislasas Wawrinka (Šveicarija) – Potito Starace (Italija) 6:3, 6:4, 6:4

(17) Richardas Gasquet (Prancūzija) – Santiago Giraldo (Kolumbija) 7:5, 6:3, 7:6(3)

Raineris Schuettleris (Vokietija) – (30) Thomazas Bellucci (Brazilija) 7:6(3), 6:3, 6:2

(31) Milošas Raoničius (Kanada) – Marcas Gicquelis (Prancūzija) 6:3, 7:6(3), 6:3

Feliciano Lopezas (Ispanija) – Michaelis Berreris (Vokietija) 6:4, 7:5, 6:3

Gregas Žemlja (Slovėnija) – Lukas Lacko (Slovakija) 6:4, 3:6, 7:6 (8), 6:4

Igoris Kunitsynas (Rusija) – Igoris Sijslingas (Olandija) 6:3, 6:4, 6:2

Simone Bolelli (Italija) – Martinas Fischeris (Austrija) 7:5, 6:4, 6:4

Denisas Istominas (Uzbekistanas) – Philippas Kohlschreiberis (Vokietija) 4:6, 6:3, 6:3, 6:3

Alexas Bogomolovas (JAV) – Donaldas Youngas (JAV) 7:5, 4:6, 6:3, 6:1