2017 09 19

Reitinge nusiritęs E.Gulbis iš Sankt Peterburgo išlydėtas su riestainiu ir kritika

Ernestas Gulbis buvo laikomas aišku favoritu akistatoje su Liamu Broady, tačiau patyrė skaudų pralaimėjimą ir po pirmo rato baigė savo pasirodymą Sankt Peterburge vykstančiame ATP 250 serijos teniso turnyre. Latvijos tenisininkas dvikovą pralaimėjo 3:6, 0:6.
Ernestas Gulbis
Ernestas Gulbis / „Scanpix“ nuotr.

E.Gulbis ir L.Broady į pagrindines Sankt Peterburgo turnyro varžybas iškopė sėkmingai įveikę atranką.

Latvis buvo laikomas favoritu, nes L.Broady dar niekada nebuvo iškovojęs pergalės ATP serijos turnyre (išskyrus Vimbldoną).

Šiuo metu 212-ą vietą pasaulio reitinge užimantis E.Gulbis 2013-aisiais metais tapo Sankt Peterburgo čempionu.

242-ą vietą pasauliniame reitinge užimantis L.Broady‘is paskutiniu metu demonstruoja gerą sportinę formą ir iš paskutinių 12-os mačų laimėjo 10.

L.Broady‘is pateko į antrą varžybų ratą ir dėl vietos ketvirtfinalyje kovos su ketvirtu pagal skirstymą prancūzu Adrianu Mannarino.

E.Gulbis socialiniuose tinkuose sulaukė kritikos dėl savo itin prasto žaidimo ir ypač antrame sete.