2017 01 17

Rekordinio titulo siekiantis Novakas Džokovičius Melburne startavo pergale

Antroji pasaulio raketė Novakas Džokovičius sėkmingai pradėjo savo pasirodymą „Australian Open“ turnyre Melburne. Šešis kartus pagrindinį trofėjų iškovojęs Serbijos tenisininkas beveik po dvi su puse valandos trukusios kovos nugalėjo 40 vietą ATP pasaulio reitinge užimantį Fernando Verdasco 6:1, 7:6 (7:4), 6:2.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo 16 tenisininkų tarpusavio akistata bei 11 N.Džokovičiaus pergalė. F.Verdasco nepavyko antrus metus iš eilės pateikti staigmenos, nes 2016-aisiais jis pirmame etape nugalėjo Rafaelį Nadalį.

N.Džokovičius Melburne siekia savo septintojo ir rekordinio „Australian Open“ titulo, o šiuo metu turi iškovojęs šešis, kaip ir legendinis Roy'us Emersonas.

Šiame mače antroji pasaulio raketė laimėjo 76 proc. savo pirmųjų padavimų, 6 kartus palaužė varžovo kirčių seriją, o F.Verdasco atliko beveik dvigubai daugiau neišprovokuotų klaidų (56 prieš N.Džokovičiaus 34).

Serbas antrame „Australian Open“ etape susitiks su Deniso Istomino ir Ivano Dodigo poros nugalėtoju.

N.Džokovičius praėjusiais metais iškovojo pirmuosius du „Didžiojo kirčio“ turnyrus, tačiau vėliau prarado sportinę formą ir antroje sezono pusėje užleido vietą pirmoje ATP reitingo vietoje esančiam britui A.Murray.

Serbas šiemet jau iškovojo vieną titulą Dohoje, finale nugalėjęs geriausią pasaulio tenisininką iš Didžiosios Britanijos. Iš pastarųjų šešių „Australian Open“ turnyrų N.Džokovičius laimėjo penkis.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius