TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ričardas Berankis dalijo dovanas vaikų globos namų auklėtiniams

Ričardas Berankis, Remigijus Balžekas, Jiezno vaikų globos namų auklėtiniai
Akcijos organizatorių nuotr. / Ričardas Berankis ir Remigijus Balžekas su Jiezno vaikų globos namų auklėtiniais
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiemet į Jiezno vaikų globos namus Kalėdos atėjo anksčiau – visi vaikai trečiadienį, gruodžio 7 dieną, dovanų iš geriausio Lietuvos tenisininko Ričardo Berankio gavo patogius šiltus ir madingus batus, kad ir šaltuoju metų laiku jaustųsi šiltai ir galėtų nevaržomi mėgautis žiemos malonumais.

Ričardas Berankis nori paskatinti vaikus turėti savo tikslą ir jo atkakliai siekti. „Tikiu, kad kiekvienas esame savo likimo kalvis. Ko gero sunku savyje atrasti vidinio užsidegimo gyvenant vaikų globos namuose. Bet visur ir visada reikia turėti motyvaciją, mokytis, treniruotis, repetuoti ar kitaip tobulėti, nors kartais tai gal ir yra sudėtinga. Būtent todėl norėjau kartu su „Open24.lt“ komanda padėti vaikams. Šiandien mes padėsime vaikams Jiezne, rytoj – galbūt kitur. Tikiu, kad vaikams, kurie auga be kasdienės tėvų meilės, aplinkinių dėmesys yra labai reikšmingas. Jaučiu atsakomybę už greta augančius likimo nuskriaustus vaikus ir labai džiaugiuosi turėdamas galimybę prisidėti prie geresnės šių vaikų buities“, – teigia R.Berankis.

R.Berankis kartu su treneriu Remigijumi Balžeku prie gausių lauktuvių pridėjo ir dar vieną smagią dovaną – vaikai galės žaisti stalo tenisą. Pasak geriausio Lietuvos tenisininko trenerio, Ričardas visada yra pasiruošęs padėti tiems, kuriems tos pagalbos labai reikia. 

„Ričardas yra vienas tų, kurie jaučia pareigą padėti kitiems, jis nori įkvėpti paauglius ir vaikus, – pasakojo R.Balžekas. – Tikiu, kad Ričardo pavyzdžiu paseks daugelis jaunų žmonių, atkakliai ir sunkiai sieks savo svajonės išsipildymo bet kokioje srityje. Atsiliepėme į šią iniciatyvą, nes tikime, kad kiekvienas geras darbas yra svarbus.“

R.Balžekas atkreipė dėmesį į tai, kad šis paramos laikas pasirinktas tik dėl kiek laisvesnio R.Berankio treniruočių ir varžybų grafiko, o vaikams dėmesys reikalingas visus metus, ne tik per šventes. Jau netrukus Ričardas su savo treneriu pradės pasiruošimą naujam sezonui, kuriame laukia daug didelių turnyrų.

„Mes labai džiaugiamės – vaikai tiesiog apstulbę. Jie pirmą kartą patys susikūrė sau didelį, labai didelį įvykį. Viskas prasidėjo, kai vaikai parašė laišką įmonei „Open24.lt“ su prašymu padovanoti „Crocs“ avalynės. Tai, kad jų įteikti atvažiavo Ričardas Berankis, buvo dviguba, tiesiog nepamirštama šventė. Tai buvo puiki jų iniciatyvos ir bendro darbo realizacija, dėl kurios sėkmės visi darbuotojai nepaprastai džiaugiamės“, – sakė globos namų direktorė Jūratė Žukauskienė.

„CrocsTM“ batų gamintojas tokio pobūdžio paramą teikia daugelyje pasaulio šalių, per metus skirdamas labdarai iki 1 mln. batų porų, ir stengiasi padėti tiems, kam labiausiai reikia. Lietuvoje tokia batų gamintojo paramos akcija vykdoma pirmą kartą.

„Pasirinkome vaikų globos namus Jiezne dėl to, kad šių namų auklėtiniai parašė nuostabų laišką. Paskelbę paramą sulaukėme beveik 50 laiškų ir labai apgailestaujame, kad negalime aplankyti visų vaikų namų. Jei leis galimybės, stengsimės ateityje aplankyti kuo daugiau vaikų namų“, –  teigia UAB „Open24“ direktorius Martynas Tinfavičius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce