Ričardas Berankis iškovojo pergalę ir atsidūrė per žingsnį nuo vietos „Gerry Webber Open“ turnyre

Ričardas Berankis
@ulysseel nuotr. / Ričardas Berankis
0

Ričardas Berankis nutraukė šešių iš eilės pralaimėjimų seriją ir pateko į Vokietijoje vykstančio „Gerry Webber Open“ turnyro lemiamą atrankos etapą. 93-ią vietą pasaulio reitinge užimantis Lietuvos tenisininkas 6:4, 5:7, 6:4 nugalėjo amerikietį Austiną Krajičeką (ATP 114).

Tai buvo pirma abiejų žaidėjų akistata, abu siekė nutraukti šešių iš eilės pralaimėjimų seriją. Abiem tenisininkams po 24-erius metus.

Susitikimo pradžioje R.Berankis laimėjo varžovo padavimų seriją ir išsiveržė į priekį rezultatu 4:2. Lietuvis išsaugojo iniciatyvą, o pirmas setas truko 32-i minutes.

Pačioje antros dalies pabaigoje R.Berankis pralaimėjo geimą po savo padavimų ir setą.

Lemiama tapo trečio seto pradžia. A.Krajičekas pralaimėjo savo padavimų seriją ir atsiliko 0:2. R.Berankis išsaugojo įgytą pranašumą iki pat pabaigos. Mačas truko valandą ir 48-ias minutes.

Statistika
Statistika

Už sėkmingai įveiktą pirmą atrankos ratą tenisininkui atiteko 10 reitingo taškų, o lemiamame etape teks kovoti su Vašeku Pospišilu (ATP 52) arba Matthiasu Bachingeriu (ATP 116).

R.Berankis šį sezoną iškovojo 10 pergalių ir patyrė 16-a pralaimėjimų.

Kitame kvalifikacijos mače Kolumbijos tenisininkas Alejandro Falla 6:2, 6:4 nugalėjo Serbijos atstovą Janko Tipsarevičių.

Vardinį kvietimą dalyvauti atrankoje gavęs vokietis Timas Puetzas kiek netikėtai 3:6, 7:6(7:1), 6:2 nugalėjo prancūzą Benoitą Paire.