2017 08 07

Ričardas Berankis Kinijoje pralaimėjo jau pirmąjį dvejetų mačą

Kinijoje vykstančiame „Challenger“ serijos turnyre dvejetų varžybose nesėkmingai startavo Ričardo Berankio ir baltarusio Dzmitrijaus Zhyrmonto duetas.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / Organizatorių nuotr.

R.Berankis su partneriu 5:7, 2:6 nusileido baltarusiui Sergejui Betovui ir rusui Alexanderiui Kudryavcevui.

Vienetų varžybose R.Berankis kovą pradės antradienio rytą Lietuvos laiku. Lietuvis susitiks su Zhizhenu Zhangu.

Zh.Zhangas pasauliniame reitinge užima 497-ą vietą ir šį sezoną iškovojo 25-ias pergales bei patyrė 15-a pralaimėjimų. 20-ies metų tenisininkas kone visą sezoną žaidžia „Futures“ serijos turnyruose.

Tačiau būtent akistatoje su R.Berankiu jis iškovojo vieną įspūdingiausių savo karjeros pergalių. 2015-ais metais ATP 500 serijos turnyro Pekine atrankoje kinietis 7:5, 6:3 nugalėjo tuomet geriausių pasaulio tenisininkų šimtuke buvusį R.Berankį.

Už pergalę pirmame „Cup China International Challenger Jinan“ rate tenisininkui atiteks 9 reitingo taškai, o kitame etape lauks akistata su Vishnu Vardhanu (ATP) arba Ti Chenu (ATP).