2012 10 14

Ričardas Berankis Stokholme kovos su 46 pasaulio rakete iš Ispanijos

Ričardas Berankis Švedijoje prasidėsiančio ATP 250 serijos „If Stockholm Open“ turnyro pirmame rate susitiks su 46-ą vietą pasaulio reitinge užimančiu ispanu Alberto Ramosu. Tai bus pirma abiejų tenisininkų akistata karjeroje.
Ričardas Berankis ir Remigijus Balžekas

R.Berankiui šį sezoną dar nepavyko nugalėti Top-50 atstovo. Pirma Lietuvos raketė šį sezoną iškovojo 29-ias pergales ir patyrė 17-a pralaimėjimų.

A.Ramosui šis sezonas klostosi vidutiniškai. 24 metų ispanas laimėjo 26 susitikimus (19 ant grunto) ir patyrė 30 pralaimėjimų. Geriausius rezultatus jis demonstravo ant grunto. Metų viduryje pasiekė finalą Maroke ir Portugalijoje žaidė pusfinalyje.

Už pergalę pirmame rate tenisininkui atiteks 20 reitingo taškų, o antrame rate lauks akistata su ketvirtu pagal skirstymą Florianu Mayeriu. Vokietijos tenisininkas pasaulio reitinge užima 25-ą vietą.

Turnyro prizinį fondą sudaro 486 tūkst. eurų. Pirmuoju pagal skirstymą varžybose tapo prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga. Antras Tomašas Berdychas, trečias Nicolas Almagro.

Praėjusiais metais varžybų čempionu tapo Gaelis Monfilsas. 2010 metais Švedijos turnyre triumfavo Rogeris Federeris.