2012 09 25

Ričardo Berankio ir Ernesto Gulbio duetas super pratęsime palaužė prancūzus bei pateko į ketvirtfinalį

Pirmą kartą vienas su kitu poroje žaidę Ričardas Berankis ir Ernestas Gulbis pergale pradėjo „Open d'Orleans“ turnyrą Prancūzijoje. Lietuvio ir latvio duetas 6:3, 6:7(4) 10-7 nugalėjo korto šeimininkus Gregoire‘ą Burquier ir Fabrice‘ą Martiną.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / spbopen.ru

Pirmame sete lemiamu tapo aštuntas geimas. R.Berankis kartus su E.Gulbiu laimėjo varžovų padavimus, sėkmingai apgynė savus ir laimėjo setą.

Antrame sete prancūzų duetas išsiveržė į priekį 2:0. Tačiau Baltijos šalių tenisininkai išlygino rezultatą ir komandoms teko žaisti pratesimą. Tie-breaką laimėjo prancūzai 7:4.

Permainingai susiklosčiusį super pratęsimą laimėjo R.Berankio ir E.Gulbio duetas – 10:7. Mačas truko valandą ir 18-a minučių.

R.Berankis ATP reitinge užima 85-ą vietą. E.Gulbis 147-as.

Už pergalę tenisininkams atiteko po 25 ATP dvejetų reitingo taškus ir po tūkstantį 360 eurų. Ketvirtfinalyje lietuvio ir latvio duetas kovos su trečia pagal skirstymą komanda – australu Rameezu Junaidu ir Ravenu Klaasenu iš Pietų Afrikos Respublikos.

Vienetų susitikimų pirmo rato rezultatai:
Dusitnas Brownas (Vokietija) – Fabrice‘as Martinas (Prancūzija) 6:4, 7:6(3);
Robeto Bautista Agutas (Ispanija) – Maxime‘as Teixeira (Prancūzija) 6:3, 6:2;
(5) Gillesas Mulleris (Liuksemburgas) – Pierre-Huguesas Herbertas (Prancūzija) 6:4, 6:4;
(7) Jesse Levine (JAV) – Florentas Serra (Prancūzija) 7:6(2), 6:4;
Steve‘as Johnsonas (JAV) – Nilsas Langeris (Vokietija) 6:3, 6:4;