Ričardo Berankio varžovu pusfinalyje tapo Arnaud Clement‘as

Arnaud Clement'as
Organizatorių nuotr. / Arnaud Clement'as
0

Prancūzijoje vykstančiame „Open d‘Orleans“ turnyre paaiškėjo pusfinalio poros. Pirmieji 16.30 val. pasirodys Ričardas Berankis ir Arnaud Clement‘as. Žaidėjui, kuris pateks į finalą, atiteks 75 reitingo taškai ir 9 tūkst. eurų.

R.Berankis šiemet jau žaidė prieš A.Clement'ą. Sausio 4 d. Australijoje lietuvis 6:4, 6:3 nugalėjo prancūzą.

33 metų veteranas turnyro pirmame rate pateikė sensaciją ir 7:5, 6:4 nugalėjo 21-ą pasaulio raketę iš Ispanijos Feliciano Lopezą. Antrame rate A.Clement'as 6:4, 6:3 nugalėjo Janą Hajeką (ATP-138). Ketvirtfinalyje kortų šeimininkas 6:1, 6:4 nugalėjo Adrianą Menendezą-Maceirasą (ATP-256).

A.Clement'as šį sezoną iškovojo 22 pergales ir patyrė 22 pralaimėjimus. Daugiausia turnyrų jis žaidžia Prancūzijoje.

A.Clement'as šiuo metu ATP klasifikacijoje yra 161-as, tačiau prieš dešimt metų užėmė rekordinę 10-ą vietą ATP reitinge.

Kitame pusfinalyje susitiks antras pagal skirstymą Michaelis Llodra (ATP-33) ir Vokietijos tenisininkas Andreasas Beckas (ATP-122).