Roger Federerio triumfu baigėsi Paryžiaus teniso turnyras

Rogeris Federeris
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Roger Federeris.
0

Roger Federeris pirmą kartą per ilgą ir turtingą karjerą tapo Paryžiuje vykstančio „BNP Paribas Masters“ teniso turnyro nugalėtoju. Šveicarų maestro finale 6:1, 7:6(3) nugalėjo Jo-Wilfriedą Tsongą. Čempionu tapęs tenisininkas turnyre nepralaimėjo nė vieno seto.

R.Federeris įspūdingai pradėjo susitikimą, jis laimėjo pirmus penkis geimus iš eilės, o vėliau beliko sutvarkyti tik formalumus.

Antrame sete pabudo J.W.Tsonga ir jau abu tenisininkai taškus rinko po savo padavimų. Tačiau pratęsimo pratęsimo pradžią šaltakraujiškai pradėjęs R.Federeris išsiveržė į priekį 4:0 ir išlaikė iniciatyvą iki pabaigos.

R.Federeriui tai buvo 99-as karjeros finalas ir 69-as titulas. Roger 18-ą kartą karjeroje laimėjo ATP 1000 serijos titulą ir pagal šį rodiklį jis nusileidžia tik ispanui Rafaeliui Nadaliui, kuris tokio rango varžybas laimėjo 19-a kartų.

Turnyro nugalėtojui atiteko 1000 ATP reitingo taškų ir 454 tūkst. eurų.