2015 06 21

Rogeris Federeris aštuntą kartą tapo Halės turnyro čempionu

Rogeris Federeris laimėjo 15-ą karjeroje turnyrą ant žolės. Šveicarijos tenisininkas ATP 500 serijos „Gerry Weber Open“ finale 7:6(7:1), 6:4 nugalėjo italą Andreasą Seppį. Šių varžybų čempionu R.Fedeeris tapo aštuntą kartą.
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / „Scanpix“ nuotr.

Turnyras Halėje tapo pačiu sėkmingiausiu R.Federerio turnyru. Jokių kitų varžybų jis nėra laimėjęs aštuonis kartus. Vimbldono čempionu 33-ejų metų šveicaras tapo septynis kartus.

„Prieš Vimbldoną aštuntą kartą laimėti šį turnyrą yra tikrai ypatingas dalykas, – po pergalės finale kalbėjo R.Federeris. – Ši savaitė apskritai buvo labai gera. Manau, kad paskutiniuose keturiuose mačuose niekam nepavyko laimėti mano padavimų serijos. Tai suteikia pasitikėjimo.“

A.Seppis kovojo dėl ketvirto ATP serijos varžybų čempiono titulo.

„Gerry Weber Open“ turnyro nugalėtojui atiteko 382 tūkstančiai eurų ir 500 reitingo taškų. R.Federeriui tai buvo jau 130-as finalas karjeroje ir 86-as čempiono trofėjus karjeroje.