Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 01 05, 07:00

Rogeris Federeris: „Būdamas jaunas ir aš sunkiai valdžiau emocijas“

Viename iš interviu Brisbene Rogerio Federerio buvo paprašyta duoti patarimą jauniesiems Australijos talentams Nickui Kyrgiosui ir Bernardui Tomičiui. Perspektyviesiems tenisininkams žadama graži ateitis, tačiau jiems nepavyksta suvaldyti savo emocijų bei pataisyti elgesio.
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Jaunesnio amžiaus buvau liūdnas ir šiek tiek pamišęs, – atskleidė R.Federeris. – Kiekvienas pralaimėjimas man atrodė lyg katastrofa. Labai sunkiai valdžiau emocijas iki kol man suėjo 18-a metų.

Lleytonas Hewittas ir daugelis kitų vyrukų buvo žmonės, kurie mane įkvėpė pasikeisti. Ties šiuo aspektu labai daug dirbau, o tai svarbiausia. Turi būti apsuptas tinkamų žmonių ir privalai klausyti tėvų.“

„Kiekvienas sportininkas supranta Rogerio patarimus, – teigė B.Tomičius. – Turėjau daugybę problemų ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų, tačiau niekuomet negalvojau pasiduoti.

Emocijų jis rodo šiek tiek per daug, – apie N.Kyrgiosą užsiminė australas. – Tačiau manau, kad jis pasitaisė. Nickas privalo išmokti kontroliuoti savo elgesį.“

Praėjusių metų liepos mėnesį B.Tomičius buvo suimtas už per garsiai surengtą vakarėlį Majamyje. Australas buvo paleistas už 2 tūkst. JAV dolerių užstatą. Prieš kelis metus B.Tomičius viršijo greitį ir kuriam laikui buvo netekęs vairuotojo pažymėjimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce