2011 11 24

Rogeris Federeris išlieka tobulas Londone

Rogeris Federeris tęsia savo pergalingą seriją Londone vykstančiame ATP finaliniame sezono turnyre. 30 metų Šveicarijos tenisininkas 6:1, 3:6, 6:3 nugalėjo Mardy Fishą ir iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų. Šveicaras užėmė pirmą vietą „B“ grupėje, amerikietis liko paskutinis.
Rogerio Federerio padavimo foto akimirkos
Rogerio Federerio padavimo foto akimirkos / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Čempiono titulą ginantis R.Federeris nepralaimi jau penkiolikos mačų iš eilės.

„Su Mardy esame žaidę porą kartų ir tie mačai visada buvo labai pavojingi“, – po pergalės kalbėjo Šveicarijos sporto legenda. „Jis muša kamuoliuką ypatingai anksti, puikiai paduoda.“

„Pamaniau, kad šiandien pralaimėsiu, tačiau esu labai laimingas, kad taip neįvyko. Tęsiasi puiki serija po „US Open“ čempionato. Tikiuosi, kad ir savaitgalis bus puikus“, – kalbėjo R.Federeris.

R.Federeris pusfinalyje žais su antrą vietą „A“ grupėje užėmusiu tenisininku. Nors šis mačas buvo vienintelis kuris iš esmės neturėjo įtakos tolesnei turnyro eigai, R.Federis po pergalės dar labiau priartėjo prie šio turnyro rekordo. Tai buvo 37 tenisininko pergalė turnyre, o daugiau pasiekti pavyko tik legendiniam Ivanui Lendlui – 39.

Pirmą kartą į finalinį ATP sezono turnyrą patekęs M.Fishas siekė pirmos pergalės šiame turnyre, tačiau šiuos planus amerikiečiui teks atidėti bent metams.