2015 03 16

Rogeris Federeris pateko į trečią ratą Indian Velse ir sieks revanšo

Rogeris Federeris užtikrinta pergale pradėjo „Masters“ serijos turnyrą Indian Velse. Antra pasaulio raketė iš Šveicarijos 6:4, 6:2 nugalėjo argentinietį Diego Schwartzmaną. Trečiame varžybų rate R.Federeris susitiks su italu Andreasu Seppiu, kuriam sensacingai pralaimėjo „Australian Open“ varžybose.
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / „Scanpix“ nuotr.

33-ejų metų R.Federeris žaidė agresyviai, atliko aštuonis neliečiamus padavimus ir laimėjo 13-a iš 14-os taškų žaisdamas prie tinklo. Mačas truko 63-is minutes.

„Aš džiaugiuosi, kad vėl turėsiu progą prieš jį žaisti, – apie trečio rato akistatą kalbėjo R.Federeris. – Buvau labai nusivylęs pasirodymu Australijoje. Žinau, kad jis gali žaisti gerai ir mane nugalėti. Tai ne problema. Tiesiog tada aš nežinojau kaip turėjau mušti kamuoliuką. Jis puikiai spaudė mane. Džiaugiuosi, kad mes ir vėl susitiksime.“

Keturis kartus „BNP Paribas Open“ čempioną vos du laimėjimai skiria nuo jubiliejinės 50-osios pergalės Kalifornijos dykumoje. Šį sezoną R.Federeris laimėjo 12-a susitikimų ir patyrė vieną pralaimėjimą. Šveicaras laimėjo ATP 250 serijos turnyrą Brisbene ir ATP 500 serijos turnyrą Dubajuje.

A.Seppis į trečią varžybų ratą pateko po pergalės 6:4, 6:4 prieš Victorą Hanescu. Mačas truko 73-is minutes.