2015 06 15

Rogeris Federeris išplėšė dramatišką pergalę Halės turnyro starte

Septynis kartus „Gerry Weber Open“ turnyro čempionas Rogeris Federeris išplėšė sunkią pergalę šių metų starte. Antrą vietą pasaulio reitinge užimantis Šveicaras 7:6(10:8), 3:6, 7:6(7:5) palaužė kortų šeimininką Philippą Kohlschreiberį.
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / „Scanpix“ nuotr.

R.Federerį nuo pralaimėto pirmo seto du kartus skyrė vos taškas. Ph. Kohlschreiberis antrame sete kartą laimėjo oponento padavimų seriją ir išsaugojo iniciatyvą. Trečiame sete abu tenisininkai buvo priversti žaisti pratęsimą. Papildomame žaidime Vokietijos tenisininkas pirmavo 3:2, tačiau iniciatyvos neišsaugojo ir pergalę po dvi valandas ir 11-a minučių trukusios kovos šventė R.Federeris.

Antrame varžybų rate R.Federeris kovos su Ernesto Gulbio ir Sergejaus Stakhovskio poros nugalėtoju.

„Scanpix“ nuotr./Dustinas Brownas

Vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavęs Dustinas Brownas atliko penkiolika neliečiamų padavimų ir rezultatu 7:5, 6:2 nugalėjo Andreasą Haiderį-Maurerį. Antrame rate Vokietijos atstovas kovos su Kei Nishikoriu arba Dominicu Thiemu.

Florianas Mayeris po permainingos kovos ir pratęsimo paskutiniame sete 6:2, 0:6, 7:6(7:4) nugalėjo vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavusį tėvynainį Janą-Lennardą Struffą.

18-metis Alexanderis Zverevas 6:4, 6:4 nugalėjo Jarkko Niemineną. Mačas truko 70 minučių.

Kitas jaunasis žaidėjas Borna Čoričius po atkaklios ir permainingos kovos 6:4, 3:6, 6:3 nugalėjo Donaldą Youngą. Dvikova truko daugiau nei dvi valandas.
Antradienį pasirodymą „Gerry Weber Open“ turnyre pradės Ričardas Berankis. Geriausias Lietuvos tenisininkas pirmame rate susitiks su ispanu Tommy Robredo.