2014 06 14

Rogeris Federeris nugalėjo Kei Nishikorį ir pateko į finalą Halėje

Šešis kartus „Gerry Weber Open“ nugalėtojas Rogeris Federeris dar kartą pasiekė šio ATP 250 serijos turnyro finalą. 32-ej metų Šveicarijos atstovas pusfinalyje 6:3, 7:6(4) nugalėjo ketvirtą pagal skirstymą Kei Nishikorį.
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / „Scanpix“ nuotr.

R.Federeris mače atliko dešimt neatremiamų padavimų. Šveicarijos tenisininkas finalą pasiekė sužaidęs vos du mačus. Turnyrą jis pradėjo nuo antro rato. Nugalėjo Joao Sousą iš Portugalijos, o ketvirtfinalyje jam buvo įskaityta pergalė be kovos.

„Scanpix“ nuotr./Kei Nishikoris

Ketvirtą vietą pasaulio reitinge užimantis R.Federeris finale kovos su 69-ą pasaulio rakete Alejandro Falla.

Kolumbijos žaidėjas po dramatiškos kovos 5:7, 7:6(5), 6:4 nugalėjo 2011 metų turnyro čempioną Philippą Kohlschreiberį. Vokietis paskutiniame sete pirmavo 3:1, tačiau pranašumo nesugebėjo išsaugoti. Mačas truko dvi valandas ir 21 minutę.

A.Falla antrą kartą karjeroje pasiekė ATP turo varžybų finalą. Praėjusiais metais Bogotoje vykusio turnyro finale jis nusileido kroatui Ivo Karlovičiui.

R.Federeris ir A.Falla iki šiol tarpusavyje žaidė šešis kartus ir visas šešias pergales iškovojo šveicarų maestro. R.Federeris pirmą kartą turnyre Halėje žaidė prieš keturiolika metų.

Sekmadienį finale jis sieks jau 78-o titulo karjeroje.