2012 03 14

Rogeris Federeris nugalėjo Milošą Raoničių

Patirtis laimėjo prieš jaunystę, 30 metų Rogeris Federeris 6:7(4), 6:2, 6:4 nugalėjo 21 metų Milošą Raoničių ir pateko į ketvirtą „BNP Paribas Open“ turnyro ratą.
Rogeris Federeris pirmą kartą žaidė prieš Milošą Raoničių
Rogeris Federeris pirmą kartą žaidė prieš Milošą Raoničių / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmo seto pratęsime M.Raoničius laimėjo tašką po varžovo padavimo ir pirmavo 5:3. Vėliau Kanados atstovas pelnė dar du taškus po savo padavimų ir laimėjo setą.

R.Federeris griežtai pradėjo antrą setą, du kartus laimėjo varžovo padavimus ir išsiveržė į priekį 4:1. Šveicaras iniciatyvos nepaleido.

Lemiamą setą R.Federeris sužaidė meistriškai. Po savo padavimų jis M.Raoničiui leido laimėti tik penkis taškus, o pats išnaudojo turėtą vienintelę progą laimėti varžovo padavimus. Mačas truko dvi valandas ir septynias minutes.

Reuters/Scanpix nuotr./Rogeris Federeris ia paskutinių 37-ių mačų laimėjo 35-is
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Rogeris Federeris iš paskutinių 37-ių mačų laimėjo 35-is

R.Federeris ir M.Raoničius pademonstravo gerą žaidimą, abu atliko po dešimt neatremiamų padavimų. Šveicarų maestro idealiai išnaudojo vos tris turėtas progas tašku laimėti M.Raoničiaus padavimų serijas.

Abu žaidėjai pirmą metų ATP 1000 serijos turnyrą pasitiko turėdami po du iškovotus titulus 2012 sezone.

R.Federeris iškovojo 11-ą pergalę iš eilės. O po praėjusių metų pralaimėjimo „US Open“ pusfinalyje šveicaro sąskaitoje 35 pergalės iš 37 galimų.

Kitame etape R.Federeris kovos su Thomazu Bellucciu. Brazilijos tenisininkui įskaityta pergalė prieš Nikolajų Davydenko. Rusijos tenisininkas dėl ligos atsisakė žaisti.