2011 10 31

Rogeris Federeris solidžia pergale pradėjo turnyrą gimtajame Bazelyje

Rogeris Federeris gimtajame Bazelyje prasidėjusį ATP 500 serijos teniso turnyrą pradėjo pergale. Ketvirta pasaulio raketė pirmame mače 7:6(3), 6:4 nugalėjo 54-ą pasaulio raketę Potito Staracę. Susitikimas truko valandą ir 18 minučių.
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmame sete Italijos tenisininkas turėjo vieną galimybę laimėti maestro padavimų seriją, tačiau ja nepasinaudojo. R.Federeris užtikrintai žaidė pratęsime.

Antro seto septintame geime korto šeimininkas laimėjo varžovo padavimą ir iniciatyvą išsaugojo iki pabaigos.

R.Federeris šeštą kartą iš tiek pat galimų nugalėjo P.Starace. Antrame rate 30 metų Šveicarijos tenisininkas žais su Jarkko Nieminenu iš Suomijos arba Thomazu Bellucciu iš Brazilijos. R.Federeris Bazelyje vykstančiame turnyre penkis kartus pasiekė finalą ir pralaimėjo tik kartą 2009 metais.

Pergalingai turnyrą pradėjo ir Marcosas Baghdatis. Kipro atstovas po atkaklios trijų setų kovos 4:6, 7:6(8), 6:2 nugalėjo serbą Viktorą Trloickį. Mačas truko dvi valandas ir 44 minutes.