2017 03 20

Rogeris Federeris vis dar negali patikėti savo nuostabia sezono pradžia

Pamirškite kalbas apie Rogerio Federerio reabilitaciją ir bandymą pasiekti aukštą sportinę formą. Šveicarijos maestro sugrįžo, o tai tik dar kartą įrodo jo triumfas Indian Velse. Jis „BNP Paribas Open“ finale įveikė Staną Wawrinką, o vėliau pats pripažino, kad geresnio 2017-ųjų starto net negalėjo įsivaizduoti.
Rogeris Federeris „BNP Paribas Open“ finale nugalėjo Staną Wawrinką
Rogeris Federeris „BNP Paribas Open“ finale nugalėjo Staną Wawrinką / „Scanpix“ nuotr.

„Mano svajonių atkarpa tęsiasi“, – po pergalės Indian Velse teigė R.Federeris.

Šveicaras viso turnyro metu žurnalistams kartojo, kad vis dar bando sugrįžti į aukščiausią sportinę formą, o tai tik bandomasis laikotarpis. Tačiau sekmadienį tik dar kartą įsitikinome, kad maestro gali keltis sau dar aukštesnius tikslus.

„Tai nebuvo mano planas. Nesitikėjau laimėti Melburne ir Indian Velse, – pasakojo R.Federeris. – Mano tikslas buvo atsidurti pirmame ATP reitingo aštuntuke bent jau po Vimbldono. Tai man pavyko pasiekti gerokai anksčiau. Naują tvarkarašti susidarysiu po pirmenybių Majamyje. Galiu pasakyti tik tiek, kad jis šiek tiek keisis nuo numatytojo dėl titulų metų pradžioje.“

R.Federeris Indian Velse iškovojo savo 90 ATP titulą, o dabar atsilieka tik Jimmy Connosui bei Ivanui Lendlui pagal šį pasiekimą Atvirojoje eroje. Būdamas 35-erių jis taip pat tapo ir vyriausiu pirmenybių čempionu.

„Tai neįtikėtinas startas, – džiaugėsi maestro. – Praėjusiais metais neiškovojo nė vieno trofėjaus. Tai itin dideli pokyčiai ir jaučiuosi nuostabiai.“

R.Federeris pergalės dėka užsidirbo 1,17 mln. JAV dolerių piniginę premiją,o pirmadienį pakilo į šeštąją vietą ATP pasaulio reitinge.

Tai buvo jau 20 jo pergalė prieš S.Wawrinką tarpusavio dvikovose iš 23 susitikimų.