2015 05 29

„Roland Garros“ čempionės titulą ginanti Marija Šarapova pateko į aštuntfinalį

Marija Šarapova 6:3, 6:4 nugalėjo Samanthą Stosur ir pateko tarp 16-os geriausių „Roland Garros“ turnyre. Antrą vietą pasaulio reitinge užimanti Rusijos tenisininkė šiame mače varžovės padavimų serijas laimėjo keturis kartus.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / „Scanpix“ nuotr.

M.Šarapova „Roland Garros“ turnyro finale žaidė paskutinius trejus metus. Šių varžybų čempione ji tapo du kartus. Pirmą kartą šių varžybų čempione jis tapo 2012-aisiais metais ir nuo tos akimirkos šiose varžybose pasiekė 23-is pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą.

„Aš tikrai esu laiminga, nes žinojau, kad tai bus sunkus mačas“, – po pergalės kalbėjo M.Šarapova.

Rusijos tenisininkė iš viso laimėjo penkis „Didžiojo kirčio“ turnyrus karjeroje.
Dėl patekimo į ketvirtfinalį M.Šarapova kovos su Lucie Safarova. 13-a pagal skirstymą Čekijos tenisininkė 6:3, 7:6(7:2) nugalėjo vokietę Sabine‘ą Lisicki.